A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Edzőterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Harmony
Admin
Admin
Harmony


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Apr. 24.

Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 10:04 pm

Hamarosan.....
Vissza az elejére Go down
https://4elemfrpg.hungarianforum.com
Heaven Bells
Haladó
Haladó
Heaven Bells


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 26.

Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 6:04 am

Egy újabb nap, amihez semmi kedvem sincs, főleg hogy ma szabadnapos vagyok, és nem kell bemennem dolgozni sem. Az égvilágon semmi dolgom, és csak fekszek az ágyon, aztán nagy erőfeszítések árán ledobom a takaróm, és felkelek. A térdemre támasztom a könyököm, és a kezeimbe temetem az arcom. Rohadt másnaposság... szakadna meg, de fáj a fejem... Nehézkesen ráveszem magam, hogy elinduljak a fürdőig, és beálljak a zuhany alá. Az első hidegvizes élményre enyhén szólva cenzúrát követelő szavak hagyják el az ajkaim, de aztán megszokom, és alaposan lesikálom magam, és hajat mosok. Hamar megvagyok ami azt illeti, így időben elkezdek öltözködni is, feketébe természetesen. A farmer mellé, egy ujjatlan, piros Fuck You feliratú pólót választok, és egy széles övet, sárkányos csattal. Végigszántok félhosszú fekete hajamon egy hajkefével, és így már valahogy emberien nézek ki. Ezután még mindig papucsban, elindulok kávét főzni, a kicsi és tipikusan férfias konyhámba, és mikor megérzem az illatát, máris jobban érzem magam. Nehezen ébredő típus vagyok na. A nyugodt kávézásom után reggelizek pár falatot, és elkönyvelem magamban, hogy bármennyire is nem szeretem, nagybevásárlást kell tartanom hazafelé jövet. Kelletlenül elmosom a tányért meg bögrét, mivel ha itt hagyom, senki sem csinálja meg helyettem, és lassan az bakancsom után nézek. Egy sporttáskába összeszedek egy sötét hosszúnadrágot, edzőcipőt, és egy ujjatlan egyszerű fekete felsőt, meg egy hajgumit. Utálom összefogni a hajam, de muszáj hogy ne zavarjon.

Fél órával később már a kulcsomat keresem, és mikor megvan bezárom a lakást, hogy a lent parkoló kocsimba ugorjak, ami nem olyan rossz járgány. Mondhatni egy autócsoda, de hát szerencsém volt, még Orleansben, és az ölembe hullott. Az egyetlen jó dolog, amiit onnan elhoztam. Egy Range rover. Beszállok, beindítom a kocsit, elpakolászok, és sebességbe rakva elindulok vele, hogy a főhadiszálláson is tisztelemet tegyen, ott ugyanis minden klántagnak ingyenes a kondizás, és van egy csomó extra, na meg sokan ott is laknak. Én is éltem ott egy ideig, amíg nem találtam rendes lakást, de persze nem lett gond belőle, Nathan nem olyan... para alak, bár nem kedvelem túlzottan. Egyszerűen csak más a stílusunk. Közeledem a katonai támaszpont felé, és az ajtóban állóknak csak biccentek. Megmondom a jelszót, és a tenyerem közepére idézek egy picike lángot, és innentől gond nélkül beengednek. Leparkolok az egyik nagyobb hangár mellett, és beveszem magam az edzőterembe. Átöltözöm, és bemelegítés gyanánt futok pár kilométert, hogy utána jobban bírjam az izmozást. Senkit nem látok itt, így nem zavartatom magam.
Vissza az elejére Go down
Nathan Ramsay
Mester
Mester
Nathan Ramsay


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 25.

Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 9:45 am

*Nagy tervek voltak készülőben az irodámban, de már hónapok óta. Pontosabban évek óta a fejemben körvonalazódnak, majd lassan papírra kerültek, aztán most már lassan véghez is vihetjük kis csapatommal, de még csiszolni kell a terven ezt-azt, hogy senki ne állíthasson meg.
Szóval minden nap a munkával telt, azzal, hogy a tagokkal egyelőre csak ijesztgessük a többi elem klánját, meg persze az embereket, majd később nagy támadásba lendüljünk a város ellen. Egyelőre a város ellen...
Viszont néha kell járni egyet, szellőztetni a fejet, hogy aztán jobban menjen újra a munka.
Elgondolkodva sétálgatta tehát a birtokon, majd megálltam az edzőterem előtt. Nem is tudom mi vezérelt ide, de úgy döntöttem benézek, hátha találkozok Jared-el vagy valamelyik lelkes taggal.
Beléptem, de nem volt túl nagy tömeg, csak egy-két tag edzegetett, köztük Heaven. Rosszcsont egy figura. Jó tag, de valahogy mégis mindig... nem is tudom. Minden tűz elemű kicsapongó és makacs, de ő valahogy nagyon is az. Nem hagyhattam ki, hogy ne menjek oda. Jó, már az egy jó pont, hogy becsatlakozott hozzánk, de nekem olyan emberek kellenek, akik feltétel nélkül végzik majd a dolgukat a felkelésnél, így hát nem ért néha haverkodni mindenkivel.*

-Csak így tovább, Haev! Kelleni fog majd minden erőd, ha eljön a mi nagy napunk. *mosolyogtam rá. Igazából egyik klán tag sem tudta pontosan, hogy hogyan is tervezem ezt az egészet, de valami fogalmuk volt róla és azt hiszem a 90 %uk nem volt ellene...*
Vissza az elejére Go down
Heaven Bells
Haladó
Haladó
Heaven Bells


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 26.

Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 10:20 am

Lassan lejjebb állok a futásról, elég ennyi bemelegítés, a végén még túlzásokba esek. Igazából a távolról szemlélődő semmi szokatlant nem lát rajtam, de mégis egy kellemetlenül ismerős hangot hallok meg nem is olyan távol magamtól. Kelletlenül fordulok oda, hogy végigmérjem a klán vezérét, akihez annak idején csatlakoztam, nem is tudom már mikor jöttem a városba, de nem tegnap. Nathan sem olyan izomkolosszus, de van benne valami egyediség, ami sajátossága. Ch, jó neki, most mit csináljak vele. Leállítom a futópadot, és a magammal hozott kis törülközővel megtörlöm a homlokom, ami már gyöngyözik, pedig még a java hátravan. Nem különösebben az izmozás a célom, inkább csak kondiban akarom magam tartani, sosem tudni mire lesz még jó, és ugye kiskorom óta edzem magam, így vagy úgy, mikor mire kellett. Nem vagyok büszke az életemre, de hát ez van, nekem ez jutott.

- Na te még hiányoztál a boldogságomhoz - köszöntöm én is hasonlóan lelkesen, de az én mosolyomon látszik hogy egy kicsit, baromira erőltetett, de hát nagy fiú, csak nem veszi magára. Letelepedek a futópad szélére és kinyújtom a lábaim, nyújtózkodom, nem igazán zavar hogy itt van, akkor is csinálnom a dolgom.
- A te nagy napod. Maximum - húzom el a számat, mert egyértelmű mit akar. A tagok szerezzék meg neki a hatalmat, és ő meg majd megtarthassa magának. Hát egészségére, de nekem ne kelljen benne részt vennem.
- Na és te? Hogyhogy nem az irodádban kotlassz és szövegeted tovább a terveid? - érdeklődöm, és kicsit félrebillentett fejjel nézek fel rá. Én aztán nem harcolok érte, de ellene sem. Persze a többség odavissza van érte, hogy törjünk ki, változtassunk meg minden, de... nekem ismerős ez a helyzet, nem akarok még egyszer átélni.
Vissza az elejére Go down
Nathan Ramsay
Mester
Mester
Nathan Ramsay


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 25.

Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitimeKedd Május 07, 2013 7:31 am

*Gondoltam, hogy nem nagyon fog örülni nekem a srác, de hát ez van. Tudom, hogy nem vagyok a kedvence, de ha nem akar néhány égési sérüléssel távozni szépen San Francisco környékéről, akkor muszáj alkalmazkodnia hozzám, hozzánk. Az én csapatomhoz tartozik, ha pedig innen kitagadom, akkor azt se a többi klán, sem pedig az őrzők és még a vének sem fogják jó szemmel nézni és akkor pápá Heaven.*
-Gondoltam. Ezért is néztem be hozzád. *válaszoltam a pimasz üdvözlésre. Nem igazán hatott meg a vadsága. Nagyjából tudom min ment keresztül, elhiszem, hogy nehéz gyermekkora volt és ahhoz képest egészen jó fiú lett. Csodálom is, hogy nem akar csatlakozni a majdani felkeléshez.*
-Hidd el, ha nekem eljön a nagy napom, az neked is kedvezni fog, kedves Heav. *csak válaszolgattam, egyelőre hagytam, hogy hagy mondja csak a magáét, végül is én nem a nevelője vagyok, hanem a klán vezére, amibe ő is tartozik. Nekem minden tagot meg kell értenem valahol, persze azért elvárom a tiszteletet mindenkitől.*
-Néha kell egy kis edzés, ki kell szellőztetnem a fejem. *tudtam volna még hosszabb választ is adni neki, de nem hittem, hogy komolyan érdekli mi van velem. *
-Egyelőre még nem tudod, mi is van készülőben, de ha akarod, ha nem, a része leszel. És ha hiszed, ha nem, jól fogsz vele járni, hogy az én klánomba kerültél. *persze ez ilyen hegyi beszédnek tűnhetett, de komolyan gondoltam. Én komolyan gondoltam a felkelést és azt, hogy több jár a tűz eleműeknek, többet érdemlünk annál, hogy a világtól elbújva, állandó félelemben éljünk.*
Vissza az elejére Go down
Heaven Bells
Haladó
Haladó
Heaven Bells


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 26.

Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 10:27 am

Tulajdonképpen ha már itt van, megnézem magamnak alaposabban is ezt a figurát, valahogy nonszensznek tűnik hogy a saját szavaival élve ekkora nagyratörő tervei legyenek, de hát a franc tudja, lehet hogy bejön neki. Bár én nem akarok benne részt venni. Bár ha meg nem csinálom, akkor meg kiteheti a szűröm, de hát az sem lenne akkora érvégés ha belegondolok. Ez sem valami otthonos dolog, hogy az esetleges hiánya annyira fájjon, de nekem kényelmes itt. Nem mennék el ha nem muszáj.
- Hát akkor nyugtasson meg a tudat, hogy bearanyoztad a napom - húzom apró gúnyos, rám olyan jellemző félmosolyra az ajkaim, de talán van akkora egója hogy nem veszi magára, különben is, nem mintha számítana neki a rosszallásom. Én csak egy vagyok a sokból, akik tűzeleműek, semmi extra nincs bennem. Hacsak nem vesszük érdekesnek a stílusomat.
- Ha eljön, túl sok itt a ha, és az amikor. Majd ha itt lesz akkor meg fogom látni, kedves Nate - vágok vissza megint pofátlanul, mivel ha becézhet akkor én is. Maximum kicsit megdorgál a csúnya bácsi. Valahogy csak túl élem majd.
- Ha ki akarod szellőztetni akkor több esélyed van rá odakint, ott friss a levegő... Ráadásul esőre áll - húzom el a számat, nem szeretem az esőt, de hát egyik tüzes egyén sincs oda a záporokért, zivatarokért.
- Jah, majd szólj ha lesz annyira publikus hogy mindenki meg tudja mit tervezel, addig nem érdekelnek a talányaid. Máshová nehezen kerülhettem volna, ami azt illeti - húzom el kicsit a szám, és kinyújtóztatom a lábaimat, lassan tovább kellene edzenem, de érdekel mit akar még, miért nem hagyott faképnél, mint eddig mindig.
Vissza az elejére Go down
Nathan Ramsay
Mester
Mester
Nathan Ramsay


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 25.

Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitimeVas. Május 19, 2013 11:18 am

*Tulajdonképpen nekem olyan emberekre van szükségem, akik 100%ig együtt működnek velem. Heaven pedig nem épp ez a típus. Egyszóval már réges-régen kirakhattam volna a klánból, de nem tehetem meg. Nem vagyunk olyan sokan, sajnos valahogy meg kell őt győznöm arról, hogy jó neki, ha mellém áll és segít az élre jutni.
Látom, meg már régebben is rájöttem, hogy nagyzolós szavakkal nem igazán fogom őt meggyőzni. Jutalom kell neki, mint a kisgyereknek. A kicsiknek is hiába mondják, hogy majd holnap, majd holnap megkapod azt a kisautót... addig úgy is hisztizik, amíg tényleg meg nem kapja.*

-Ebben akkor egyetértünk. *mármint abban, hogy majd meglátjuk mi lesz, HA itt lesz az a nagy nap. Minden apró hátulütőre számítani akarok és minden kis apróságot előre akarok tervezni. Azt hiszem jó úton haladunk és sikerünk lesz. Remélem.
-Köszi a tanácsot, de mint láttad, most jöttem be épp, kintről. És igen. Eső lesz, én pedig nem igen szeretem az esőt, de gondolom ezzel te is így vagy. *válaszolom higgadtan. Magamhoz képest most eléggé nyugodt vagyok, ez picit meglepő még számomra is. Hátradőlök, s megtámasztom magam a falnál. Nem akarok ugyan sokáig maradni, de most azért így kényelmesebb állni. Nagyon nem akarok semmit a sráctól, de néha le kell ereszkedni a nép közé is, hogy lássam mi folyik körülöttem a külvilágban.*
-Ne aggódj, szólni fogok.
-Hát igen. Ez is mutatja, hogy mihozzánk tartozol és nincs nagyon más választásod.
*a sors is így akarja, hogy ő is részt vegyen a csatában. Makacs fiatalember, de erős és a stílusa különlegessé teszi. Kell nekünk....*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Edzőterem        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem    Edzőterem        I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Edzőterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Játéktér - Búvóhelyek :: Anar Klán rejtekhelye-
Ugrás: