A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tengerpart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Cassius McKolly
Admin
Admin
Cassius McKolly


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Apr. 24.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 7:06 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Emma Bennett
Őrzők
Őrzők
Emma Bennett


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 19.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 5:42 am

Hiro


Látnom kellett a tengert, még ha az őrzői teendők, és a zeneiskolai tanulnivalók el is veszik minden energiámat, egy rövid időt mégis szentelnem kellett arra a hatalmas víztömegre, ami körbeöleli lakhelyemet. Mivel már sötétedni kezdett, és a hőmérséklet is igencsak megcsappant, ezért a rövidnadrágot egy hosszú farmernadrággal cseréltem ki, és természetesen egy pulcsit is bányásztam elő valahogyan a szekrényemből. A hajam lófarokba volt kötve, mert így valamiért sokkal kényelmesebben tudom érezni magam, mintha ki lenne engedve, és mindenhova lógna, még oda is ahova nem kéne. Elég kellemetlenül érzem néha magam a nagyvilágban, hogy nem tudom megkülönböztetni az átlagos embereket a különlegesektől. Valamiért sokkal könnyebb lenne, ha a kezembe kapnék vagy egy nyilvántartást, vagy valami szuper képességet, amivel kitudnám szűrni, hogy ki kicsoda. Persze ebben az esetben már túl könnyű lenne a "munkám", és ez azért mégsem lehetne. Sajnos mindig meg kell szenvednem, ha el akarok érni valamit ebben a titokzatos, és még számomra alig ismert világban. Néha könyörgöm, hogy bárcsak a tudatlan emberek közé tartoznék, és akkor legalább ilyen szempontból nem kellene aggódnom. Na de mindegy is, most inkább élvezem a tengert, hiszen amiatt vagyok itt..
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Mester
Mester
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Apr. 30.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 7:17 am

~ Emma ~

Lassan leszáll az este, és Hiro ismét kimerészkedik az irodájából, ahol eddig a papírmunkával foglalkozott, meg a tagok gondjai-bajai kötötték le a figyelmét. A rejtekük a tengerpart mellett van, ezt nem ő, ezt még az elődje választotta ki, és rendezte be, amiért a férfi hálás is, hogy nem neki kellett mindezzel bíbelődnie. Így aztán, most, hogy befejezte a napi dolgait elindul kicsit sétálni, amúgy is szereti a tengert már csak abból is kiindulva hogy víz elemű, meg a félhomályt is, mert így nem bántja a szemét a nap erős fénye sem. Most is mint mindig lezseren van felöltözve, hosszú szárú farmerben és tornacipőben sétál, felsőként meg egy világoskék hosszúujjút visel, a hűvöskés szellő ellenére. Haja most is borzas, elől kicsit hosszabb és a szemébe lóg, hátul viszont egész rövid. Elmélázva gyalogol a tengerparton, mikor egy vékonyka alakot vesz észre, és arrafelé indul. Nem fél az esetleges támadástól, elég erős ahhoz hogy megvédje magát ha kell, nem hiába mester. Közelebb érve már ki tudja venni a lány alakját, és amikor már elég közel van oda is ballag.
- Gyönyörű ilyenkor a tenger nem? - érdeklődik a maga furcsa módján, semmi köszönés, vagy "eltévedtél?" esetleg más hasonló dolog, ez valahogy őt sosem érdekelte túlzottan. Ő olyan amilyen, és ez már nem fog változni.
Vissza az elejére Go down
Emma Bennett
Őrzők
Őrzők
Emma Bennett


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 19.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 4:09 am

Hiro


Legelőször azt hittem, hogy lesz egy szabad órám minden zavaró körülmény nélkül, ám tévedtem. Érkezésem után pár perccel egy férfi hangot kezdtem hallani valahol a hátam mögött, amint egy kérdést tett fel. Az elmúlt években eléggé kiégett az idegzetem, így ne lepődjön meg senki, hogy nem kicsit megijedtem a hirtelen érkezett idegen hangjára. Amikor megfordultam egy keleti származású, magas fiút láttam, aki jóval szabadabban öltözött, mint én, és emiatt egy kicsit kellemetlenül is éreztem magam. Mondjuk érdekes is, hogy fázom, hiszen sarki róka DNS-is található a szervezetemben, ha egy kicsit talán megerőltetném magam, akkor nem lenne szükségem vastag pulcsira így a nyár elején. Na de mindegy is, nem állhatok itt szótlanul, illő lenne válaszolni az idegen kérdésére. - Nem csak ilyenkor. Számomra mindig gyönyörű, legyen tél vagy nyár. - válaszoltam mosolyogva, majd levettem a cipőmet és a zoknimat, és elkezdtem sétálni a homokban. Persze nem szélsebesen, hiszen elég bunkó dolog lenne ez az sráccal szemben, viszont érezni akartam végre a lábaim között a homok puhaságát. Délután volt elegendő ideje, hogy a napsugaraiból begyűjtsék a meleget, így még sikerült ebből éreznem valamit. Egy idő után kellemetlen volt a csend, így jobbnak láttam, ha folytatom a beszélgetést. - Te is San Francisco-i vagy? És ha igen, mióta élsz itt?
- elég monoton kérdés, de most valamiért nem tudtam előállni jobbal. Talán rákérdezhettem volna a nevére, a foglalkozására, bár ezek is teljesen átlagos kérdések, és talán nem is érnék velük sokat. Bár miért kellene elérnem valamit egy ismerkedéssel? Maximum akkor érnék vele valamit, ha feltehetném a "Te is tartozol egy elemi klánba?" kérdést. Na igen, akkor talán könnyebb lenne a dolgom. De mit lehet könnyűnek nevezni ebben a világban?
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Mester
Mester
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Apr. 30.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 1:02 pm

~ Emma ~
Lassan sétál közelebb, zsebre tett kezekkel, kicsit talán görnyedve, ez az átka a sok irodai órának, amikor a székében görnyed ahelyett, hogy valami mozgásformát űzne. Bár jó a küzdősportokban de csak egy-egy ellen lenne esélye, nem valami erős, inkább fürge és eszes. Sötét szemeivel végigpillant a lányon, és észrevesz minden aprócska részletet, de hát ő ebben jó. Elmereng a vizet nézve, neki elemi léte ez a nagy sós tó, vagyis tenger, mivel a Nanda klán a vízhasználatról híres. A lánytól nem messze kiszúr egy követ, amibe belevizionál egy remek ülőalkalmatosságot, így odaballag, és letelepedik. Már így válaszol.
- Jogos, a tenger mindenhogyan gyönyörű, bár el kell ismernem van valami festői abban, ahogy a nap beragyogja a végtelen tükrét - válaszol a maga nem túl mély, mégis figyelemfelkeltő hangon. Hátratűri a haját az arcából, így Emma megcsodálhatja a hatalmas karikákat a szeme alatt, de hát aki kevés alvással él, az ne panaszkodjék ilyesmik miatt. A kérdésre kissé félrebiccenti a fejét, ez amolyan jellegzetes mozdulata.
- Igen is meg nem. Tokyoból származnak a szüleim, de én már itt születtem, és lassan 28 éve ennek. Na és te? - válaszol végül, mert ezzel nagyon fontos és bizalmas információt nem árul el. Az, hogy mi a neve, nem fontos, legalábbis ezt nem teszi hozzá a mondandójához.
- Mondd, mit gondolsz a tengerről? Miben rejlik a varázsa? - fordul egy meglepő kérdéssel a lányhoz, és a sötét szemekben talán először villan meg érdeklődés.
Vissza az elejére Go down
Emma Bennett
Őrzők
Őrzők
Emma Bennett


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 19.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 7:38 am

Hiro


Különösen kellemes érzés volt, ahogy a meztelen talpamat a puha homokba tehetem, és ez talán valamiféle eufóriával is felérhetett nálam. Mivel elég közel sétáltam a tengerhez, így gyakran kaptam egy-egy kisebb hideg adagot, de ez csak még inkább növelte a jó hangulatomat. A fiú igencsak jó beszélgetőpartnernek tűnt, így nem nagyon akartam siettetni a távozást, sőt inkább jobban bele akartam folyni a témáiba, és minden figyelmemet ráfordítottam. - Én törzsgyökeres Amerikai vagyok, és ezt annyira nem is fontos kitárgyalni. - dugom ki a nyelvem a fiúra, persze csak egy kis humor miatt, hogy azért egy kis élet is szálljon a beszélgetésbe. Azonban nem kicsi az esélye, hogy a partnerem egy kevésbé viccelődő személy, és akkor a vicceket sem igazán díjazza. Hát.. csak nincs akkora "szerencsém".
- Azt én nem tudhatom, legalábbis így általánosságban, hogy mi is benne az igazi varázslatos. Szerintem mindenkit más fog meg ebben a nagy víztömegben. Engem például a végtelensége, és a nagysága, na meg persze a hatalma. Ha most megpróbálom kiszúrni a túlsó partot, akkor is csak a végtelen mennyiségű vizet látom. Nekem ez az igazi végtelenség.. és ez a leggyönyörűbb a tengerben, legalábbis számomra. - na igen, e mellett a fiú mellett valamiért kitör belőlem a költő és kényszeresen úgy fogalmazom meg a véleményemet, ahogyan máskor nem tenném. Érdekes lesz ez a beszélgetés, az már biztos. Azonban ebben az esetben az érdekes nem feltétlenül jelent rosszat..

Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Mester
Mester
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Apr. 30.

Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 8:16 am

~ Emma kedves ~

Letelepedik a kőre, kicsit görnyedten mint mindig, de hát a sok idő az irodában megbosszulja magát, és a tartása rendkívül rossz. Felhúzza az egyik térdét, és a másik lába alá hajtogatja, hogy kényelmesebben üljön. Őt nem éri el a víz, bár megtehetné hogy elérje, hiszen a vízzel való bánás mestere. Inkább elmereng, és sötét szemeivel a homokon sétáló lányt veszi szemügyre. Tetszik neki a fiatalos alakja, és van valami elképesztően bájos abban, hogy a homokos fövenyen a víz néha megcsiklandozza a talpát. A válaszára bár el nem mosolyodik, megrándul az ajka, és egy egészen picike mosoly jelenik csak meg a szája sarkában. Értékeli ő a humort, csak az övét nem szokták sokan.
- És hány éve vagy ilyen törzsgyökeres amerikai? 22-23? - érdeklődik mély zengésű hangján, amiben semmi különleges nincs, mégis mindenki figyelni szokott ha megszólal. Bár ez is emberfüggő, van akire nyilván semmilyen hatással sincs. A lány válaszára elgolndolkodik egy pillanatra, igaza van, a tengert sokszor a végtelenséggel azonosítják, és a nagysága sokáig felfoghatatlan volt az emberek számára, akik hónapokat is utazhattak, mire egyik helyről a másikra értek volna.
- Valóban hatalmas víztömeg, és van ráció abban, amit mondassz, ám szerintem másban rejlik az ereje. Tudod, a víz mindenhol ott van, itt elterül előttünk, de az otthonunkban is ott van, a csapból is folyik, az ásványvizekben is ott van, és még bennünk is. Hiszen testünk nagy része is vízből épül fel. Ez az örökös ott léte, hogy mindenhol ott van, országokon, házakon, az életen folyik át, ez az igazi hatalma és ereje a víznek. Meg a kettős természete - teszi hozzá, még mint valami bónuszként.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerpart   Tengerpart I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Játéktér - San Francisco :: Külváros-
Ugrás: