A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vezető irodája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Cassius McKolly
Admin
Admin
Cassius McKolly


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Apr. 24.

Vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Vezető irodája   Vezető irodája I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 9:55 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Shygral Nhera
Zöldfülű
Zöldfülű
Shygral Nhera


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 08.

Vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezető irodája   Vezető irodája I_icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 5:18 am

~ Gwen ~

A mai hosszú napom után gördeszkával száguldok hazafelé, a hatalmas felhőkarcolóhoz, ahol a klánunk lakik. Tulajdonképpen lakhatnék máshol is, de mivel már nem élnek a szüleim, én meg nem akartam egyedül maradni elfoglaltam itt egy szobát, és azóta itt lakom, de megfelel mert szeretek itt mindenkit. Átugratok egy akadályon, és persze megnéznek az emberek, mindig kiveri a biztosítékot hogy hogy nézek ki. Most is fekete agyonvarrt és díszített farmert viselek, lelógó láncokkal és széles töltényhüvelyes övvel, csatként pedig egy kalózos halálfejet, felsőként egy egyszeri fekete trikót és azon egy kivarrt mellénykét, ami olyan kis semmit takaró darab de hát... nem érdekel túlzottan. Hosszú hajam most is hajpánttal kényszerítem hátra, és enyhe sminkem van csak a szemem környékén. Széles jókedvem messziről látható, ahogy energikusan száguldozok végig az utcákon, és lefékezek az épület komplexum előtt. Felkapom a deszkám, és előszedem a belépőkártyámat, hogy bejussak. Köszönök az őröknek és beszélgetek is velük pár percet amíg a liftre várok, engem már mindenki ismer, nem sok olyan kerge lény van erre mint én. Ezt még a vezérünk is tudja, akihez éppen tartok.

A liftben várakozva előkaparászom a félvállas táskámból a papírom, amit alá kell írassak majd Gwennel, mivel hogy ő a hivatalos gyámom, persze már nincs erre szükségem, de a törvények szerint még két évig igen. Aztán csak várom hogy felérjek az emeletekre, ahol kirobbanok a liftből, és szaladok is az irodája felé, kikerülve pár tagot akikre szélesen rámosolygok és megállok az irda ajtó előtt, kezem a kilincsre teszem és lenyomom. Aztán visszahúzom a kezem és előbb kopogok, és mikor meghallom a "szabad" kiáltást csak akkor nyitok be, és lépek be. Valahogy sosem fusztrált hogy egy nő a vezérünk ahogyan az sem, hogy sokan magázzák, én tegezem, de hát csak szólna ha annyira nem akarná nem?
- Szia! Zavarhatlak egy kicsit? - érdeklődöm, kicsit visszábbfogva a stílusom, és beljebb sétálok, olyan kellemes irodája van, valahogy tetszik.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Archer

Gwendolyn Archer


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Apr. 29.
Age : 44
Tartózkodási hely : San Francisco

Vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezető irodája   Vezető irodája I_icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 10:59 pm

Az iroda valóban kellemes a maga letisztult egyszerűségével. Nagyjából úgy fest, mintha egy IKEA katalógusból emelték volna át ide, teljesen sallangmentes azon a néhány cserepes növényen, és az asztal sarkán pihenő fehér karimás kalapon kívül. Leginkább egyébként a gömbölyű formák uralkodnak itt, nem szeretem a szögletes dolgok feszességét, még az asztalon sarka is kerekített. Az széles és lenyűgöző kilátást biztosító ablakon beáradó fényt pedig egy jól megválasztott, narancs árnyalatú függöny szűri meg. Kellemesen hangulatos.
Nyáriasan könnyed, sötétkék egyberuhát viselek, hozzá fehér szandált, hajam ezúttal is ki van engedve, bőven elég, hogy a kórházban össze kell fognom. Épp a klánnal járó papírmunkát intézem, hiszen ha én nem csinálom meg, akkor helyettem se fogja senki. Előttem tehát szépen egymás mellé rendezett papírok leledzenek, meg a számítógép világító LCD monitorja, amire módszeresen viszem fel az adatokat.
Már a kilincs megmozdulására felemelem a fejem és épp amikor nyitnám a szám, hogy kiszóljak, érkezik a kopogás is. Székemben kényelmesen hátradőlök hát, egyik lábamat átvetem a másikon, de hát a hosszú szoknya miatt ebből nyilván nem sok látszik.
- Szabad! - Szólok ki hangosan és a belépő már nem is okoz túl nagy meglepetést. Pontosan tudom ki az, aki kopogás nélkül szokott bejönni és ki az akinek elmagyaráztam, hogy ez így nincs rendben. Szóval most még egy halvány mosollyal is megjutalmazom, mikor belép, hiszen ez határozott fejlődésnek tekinthető.
- Szervusz. - Futólag pillantok végig az előttem lévő papírokon, majd végül ismét rajta állapodik meg a tekintetem. Alig pár másodperces mérlegelés után bólintok.
- Persze, ülj le. Valami baj van? - Kérdem viszonylag tárgyilagosan, még kicsit a szemeimet is összeszűkítem leheletnyi gyanakvással. Nem mintha problémás gyerek lenne, de elég ránézni. Nyilván nem a lepkefogó társaság közül kerülnek ki a barátai, az ilyen csodabogarakat pedig mindig megtalálja a baj.
Vissza az elejére Go down
Shygral Nhera
Zöldfülű
Zöldfülű
Shygral Nhera


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 08.

Vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezető irodája   Vezető irodája I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 2:10 am

~ Gwen ~

Türelmetlenül toporgok kint, és ahogy meghallom a hangját, már nyitok is be, hogy közelebb menjek a tökéletes kis irodába, és előadjam mit szeretnék. Most is tombol bennem a jókedv, és az energia de hát ez már olyan sajátos jellemzőm azt hiszem. Átvágok a szőnyegen, és közben viszonzom a mosolyát, sejtem miért érdemeltem ki, de hát az ilyen alapvető udvariaskodás nem az erősségem, a bókolás és szépen nézés viszont annál inkább, és így valahogy mindig sikerül kompenzálnom az esetleges hibáimat. Lehuppanok a kényelems kis székre.
- Köszi. Mint mindig most is nagyon csinos vagy ám - mosolyodok el szélesen, amolyan igazi huszonnégykarátos mosollyal, ahogy ránézek, aztán ölembe húzom a táskám, és kihúzom a már megtalált lapot.
- Neeem, semmi baj sincsen, csak a suli adta a lapot, hogy a vizsgára való jelentkezés előtt a gondviselővel alá kell iratni hogy mittudomén, tényleg órára jártam és nem lógtam, és csak utána tudok majd jelentkezni a vizsgákra de rá is van írva minden - nyújtom oda neki, mert igazából egy aláírás kell csak rá, vagy valami olyasmi, ilyen hitelesítő valami. De hogy minek azt nem vágom, a szülőm, gondviselőm honnan tudja, ha esetleg suli mellé járok és nem oda? Persze ez rám nem igaz, csak néha lógtam, de azt jó okkal, be akarom fejezni a sulit, amit még csak nem rég kezdtem el, szóval nem linkeskedem annyit.
- Jah, meg ööö azt akartam még megkérdezni, hogy a Lorelei könnyei című könyv ami épp nálad van könyvtárból, ha kiolvasod akkor kölcsönkérhetem majd? Lenyúltad a könyvtárból az egyetlen példányt - teszem hozzá még mellékesen, mert bár ez nem olyan fontos, de ezt is meg akartam valamikor kérdezni, és ha már úgyis itt vagyok, akkor akár meg is tehetem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezető irodája   Vezető irodája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vezető irodája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Játéktér - Búvóhelyek :: Vaiva Klán menedékhelye-
Ugrás: