A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Club Dance

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Darkest Star
Admin
Admin
Darkest Star


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Apr. 25.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 9:34 am

Éjszakai klub.
Vissza az elejére Go down
Shygral Nhera
Zöldfülű
Zöldfülű
Shygral Nhera


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 08.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 9:51 am

Ez is újabb este, újabb lehetőség, újabb bulizáááás. Legalábbis így terveztük a haverokkal, amikor beléptünk a club dance ajtaján, és elfoglaltunk egy sokfős asztalt, voltunk vagy tízen rá nem is csoda ha kellett a hely. Persze kitűnök közülük, mert miért is ne tenném, én vagyok az egyetlen punkos srác a bandában, akinek elég extrém a külseje. Hajam leér egészen a lapockámig, bár most kendőt kötöttem a homlokomra, ilyen összehajtogatott hajpánt félét kreáltam belőle, így kicsit rövidebbnek tűnik, de azért feltűnő. Enyhe sminket viselek csak, nem szeretem túlmázolni magam, inkább a ruhatáram az ami feltűnő. Mindenütt láncok, meg biztosító tűk, persze alapból fekete minden, és vörös felvarrók is akadnak, na meg nyitott mellényt vettem fel, és kivillan a lapos hasam és a nem túl érdekfeszítő mellkasom, de hát micsináljak, kint dögmeleg van és én nem akarok megsülni. Így bevágódok a haverok közé a kanapéra, és belefolyok a társalgásba, amíg tart az italom. Amikor elfogy, akkor felkelek, hogy valami újabbat keressek, és ahogy haladok a pult felé, minden lépésemre megzörrenek, de nem zavar, elhaladok két kanapé mellett is, és éppen egy magányos alak mellett mennék el, mikor a másik irányból valaki nekem jön, de telierőből, mire szó szerint átesek a kanapén, és a vadidegen vonzó férfi ölében kötök ki hanyatt. Kicsit megnyekkenek azért, mert bevertem a derekam, utána meg az ő térdével is találkoztam, de egy pillanatra csak nézek rá fel, míg elkergetem a csillagokat a szemem elől. Aztán széles, kínos mosolyra húzom az ajkam.
- Izé, bocsi ne haragudj.... véletlen volt, meglöktek oldalról és... tényleg ne haragudj - ficergek máris hogy felkeljek, és folytassam utam a pult felé, bár esküszöm ez be fog kékülni...
Vissza az elejére Go down
Ewan McAllister
Haladó
Haladó
Ewan McAllister


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 09.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 8:30 am


Ez egy teljesen átlagos nap átlagos befejezése. Na jó, annyiban nem átlagos, hogy még éjfél sincs, mégis végeztem már a munkával. Akkor melózok, amikor dolog van, nálam az idő nem számít. Most is csak azért ülök itt a törzshelyemen, mert az utolsó megbeszélést lemondta az a fura fazon. Hát nem bánom, egy kis lazulás rámfér. A legtöbb szabadidőmet egyébként is itt töltöm, szeretem ezt a helyet, akár így, egyedül is. Magányosnak tűnhetek, de pont, hogy erre vágyok. Látom a zsongást, ami betölti a helyet, csak éppen nem figyelek rá. Elgondolkodva ülök egy pohár whiskeyvel a kezemben és úgy nézegetem, mintha valami érdekesség lenne. Csak figyelem, ahogy a számomra néha életet adó nedű bevonja a pohár falát, ahogy körbeforgatom, majd lassan csúszik vissza, hogy elvegyüljön ismét. Hm, érdekes... de még inkább finom. Ahogy belekortyolok, egy alakot látok közeledni. Jó, többet, de ő valamiért nagyon vonzza a tekintetem. Nem is meglepő... Különleges, pont, mint az ízlésem. Azon már szerintem mindenki túltette magát a környzetemben, hogy a pasik jobban érdekelnek, de azt nem emésztik könnyen, hogy az egyediséget nagyra értékelem. Hát ilyen egyedi ennek a hm... kisfiúnak is a kinézete. Azt látom, hogy fiatal, de hol érdekel engem a kor? Vágytól sötét pillantással kísérem végig az útját, egészen addig, amíg újra ivásra nem emelem a poharam. Pontosabban emelném, de még pont idejében elrántom a kezem, mielőtt az a valaki, aki szószerint az ölembe zuhan, a pohárral is megismerkedne. Mi a fene... Nyögök egyet, csak az első meglepetés után tűnik fel a fiú, akivel az előbb szemeztem.
- Sokmindent láttam már, de az ölembe még senki nem zuhant – vigyorgok rá, különösebben nem zavar a helyzet.
- Aha, hát nem láttam, de ha te mondod, akkor biztosan meglökött valaki... – engem aztán nem érdekel hogyan került ide, a lényeg, hogy itt van. Marasztalnám még, de egy kis magyarázkodás után máris menni készül. Na azt már nem.
- Hova olyan sietős? Ennél jobb helyet nem találsz – villantok rá egy lusta vigyort, de mit csináljak, élvezem a helyzetet. Talán nem is lesz olyan unalmas az estém.
Vissza az elejére Go down
Shygral Nhera
Zöldfülű
Zöldfülű
Shygral Nhera


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 08.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimePént. Május 17, 2013 12:22 pm

Persze nem is én lennék ha nem történne velem valami, ezen a rövidke kis szakaszon is, és már hallom a nem messze lévő társaságom nevetgélését, jobban mondva szakadnak a röhögéstől a szerencsémen, hogy egy vadidegen de vonzó fickó ölében sikerült landolnom. Az eséstől megnyekkenek, és felnézek egy igazán vonzó arcba, ami olyan karakteres és megragadja az ember figyelmét. A színes csillagok után, végre megnézem alaposabban is, de közben már szájalok, hogy nem direkt volt az esés.
- Hát én is sok helyen kötöttem már ki az ilyen laza esték folyamán, de ennyire konkrétan még nem estem rá senkire sem - mosolyodom el jókedvűen, és összekapom magam, nagy zörgéssel elindulok, hogy lemásszak róla, bár van egy olyan érzésem hogy nem nagyon hiszi ami történt. De ha egyszer meglöktek... Nem mintha így utólag annyira bánnám, de mégiscsak vadidegen, és én társasággal vagyok, nem hagyhatom őket magukra, bár szerintem még mindig a jó szerencsémen vihognak...

- Én is inkább csak éreztem ami azt illeti, ahogy átestem a kanapé karfáján... - jegyzem meg, és megdörzsölöm az oldalam, ahol szerintem kék zöld folt lesz az esésem nyomán, és már éppen kelnék fel, mikor a megjegyzésére meglepetten pillantok hátra. Hát végül is van benne valami, hogy igen jó hely lenne, de hát....
- Tulajdonképpen a pulthoz indultam, hogy szerezzek még egy koktélt, mert már megittam az elsőt, csak aztán itt jöttek belém oldalról, és a pult helyett az öledben kötöttem ki - magyarázom neki vidáman, de ha már ennyire nem hesseget el, még maradhatok egy kicsikét. Visszateszem a fenekem az ölébe, hát igen lehet hogy pofátlanság, de ő mondta hogy lehet...
- Amúgy Shy vagyok, na és te? Csak így egyedül? Sehol egy csinos barátnő? - érdeklődök kedvesen, de ugyanakkor azt is szeretném megtudni, hogy nincs-e valaki erre, aki rossz szemmel nézne rám, a kényelmes ülőhelyem miatt. De szerintem ez esélytelen.
Vissza az elejére Go down
Ewan McAllister
Haladó
Haladó
Ewan McAllister


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 09.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 10:25 am


Kicsit sem bánom, hogy valaki szószerint az ölembe esik. Mondjuk csak azért nem, mert megnézem magamnak azt a valakit. Igencsak tetszetős, sőt mondhatni az esetem, minden szempontból. Már csak egy dolog hiányzik, méghozzá az, hogy ő sem kifejezetten csajpárti legyen. Addig viszont, amíg ez kiderül, kiélvezem a helyzetet. Magyarázkodik valamit, nem is nagyon figyelek, nem érdekel hogyan került az ölembe, lehet direkt vagy akár véletlen is, a lényeg, hogy ki kell használni a helyzetet.
- Mi volt a legmerészebb, ahol kikötöttél? – megyek bele, kíváncsi vagyok, neki mi volt eddig a legmerészebb kalandja, mert az enyém hát... még bevallani is durva lenne. Magyaráz valamit az ütésről is, ami feltehetően az oldalát érte, mert ott dörzsölgeti magát. Nem figyeltem, csak az tűnt fel, hogy már az ölemben van, ennyi erővel bárhonnan ide eshetett volna.
- Csak nem fáj? Mutasd hol... itt? – kissé aggódó képet vágok, de nem megy ez nekem, elnevetem magam, viszont azt nem hagyom ki, hogy megtapogassam ott, ahol ő is végigtapizta magát. Élvezem ujjaim alatt a bőrének érintését.
- Koktélozol? – kérdezek rá, de meg sem várom a választ, intek a pultos csajnak, aki oda is tipeg hozzánk, naná, hogy megteszi egy törzsvendégnek. Nem zavartatom magam, legalább az ölemben ülő fiú is láthatja, nem éppen egy alkalomadtán erre tévedt senki ülébe pottyant. Teljes kiszolgálást kapok mindig, ez most sem kivétel, a csaj már érdeklődik is mit szeretnénk, én meg az ismeretlenre pillantok, hogy válasszon, mit inna.
- Kérhetsz bármit, a vendégem vagy. Mondjuk úgy fájdalomdíj. Gondolom nem csak a karfa volt kemény – jegyzem meg félreérthetően, mondjuk elsősorban a térdemre gondolok, mert más még nem kemény amúgy sem, de nem kéne sok hozzá. Amint ismét kettesben maradunk, bemutatkozik. Vissza is teszi rendesen magát az ölembe, annál jobb, ezekszerint ő sem akar menni. Ebben egyetértünk.
- Ewan – válaszolok röviden és megfontolom a válaszom, vagyis inkább csak várok, hogy el ne nevessem magam. Elég lényegretörő.
- Ne aggódj, senki nem fog féltékenységében megtépni. Lejöttem lazulni, ennyi – egy mosolyt azért megengedek magamnak, az ellenállhatatlan fajtából.
- Na és te? Nem várnak vissza a haverok? – intek a fejemmel a társaság felé, ahonnan jött. Annyira nem vettem szemügyre őket, főleg, mivel Shy kötötte le minden figyelmem.
- Nem akarlak feltartani, de nem bánnám, ha átpártolnál hozzám ma a társaságod helyett – jegyzem meg elég lényegretörően.
Vissza az elejére Go down
Shygral Nhera
Zöldfülű
Zöldfülű
Shygral Nhera


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 08.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 1:58 pm

~ Ewan ~

Ilyen az én formám, de ha már így alakult, miért ne hoznám ki ebből is a legjobbat? Általában megúszom az ilyesmiket a cuki mosolyommal és a szép szemeimmel, de hát ki tudja hogy ez az alak, ez az Ewan éppen milyen. Azt leszámítva hogy igencsak vonzó, még nekem is, és van valami különleges kisugárzása, mintha valahogy erős lenne. Persze megérzem rajta a szelet, de hát ez nem akadály. Nem mondom ki, nyilván ő is érzi ezt rajtam, tulajdonképpen akkor egy klánba is tartozunk, furcsa hogy még nem találkoztunk. Na mindegy.
- Huh hát a legmerészebb az eddig egy leánybúcsú volt, a lányok el akartak rabolni hogy táncoljak nekik, és hiába magyaráztam hogy nem én vagyok a chippendale akit megrendeltek... - kuncogok fel, az emlékezetes esemény volt, és igen jó is. Egy rakás csaj jutott rám, akik pár pia után igen kezesek voltak mindenre, de hát nekem sincs vasból, így a szebbeket azonmód ágynak is döntöttem. Hiába, egyszeri soha vissza nem térő alkalom volt.

- De tuti hogy holnapra kék meg zöld lesz, de mindegy volt már rosszabb is amúgy. Itt, meg itt fáj - válaszolok és közben mutatom hogy hol koccantam neki a karfának, utána meg a térdének, és ahogy elneveti magát, gyerekesen kinyújtom rá a piercinges nyelvem, de valahogy jól esik az érintése, és nem is igen sietek visszahúzni a pólóm a derekamra. Nem is értem miért.
- Ahha, de nem olyan nagyban csak egy kettőt iszunk meg lazulásképp - magyarázom, de nem igen érdekli odahívja a pultost aki oda is jön. De miért jön ki a pultból? Olyan komoly valaki lenne ez a pasi, hogy neki még ezt is? Cuki vagyok, de hülye nem, észreveszem hogy nem ez az első eset hogy ez történhet, ahhoz már túl rutinos a csaj. Alkohol mentes koktélt kérek, mint mindig.
- Ez igazán nagylelkű tőled, de már mondtam mit kérek, mindjárt meg is kapom. Amúgy te már ilyen őskövület vagy itt, hogy így idejön a csajszi? - kérdezek rá nyíltan, hogy mi érdekel, mert hát megesz a kíváncsiság ami azt illeti, és ha már így alakult, lehet hogy nem a srácokkal megyek haza ma?
- Hát ennek igazán örülök, nem szeretnék semmiféle ilyesmibe keveredni. Viszont lehet hogy pofátlan kérdés, de áruld el nekem, mennyire vagy csajpárti? Csak csajok vagy néha más térfél is bejátszik? - érdeklődöm, mert hát sokan tabu témának tekintik, mégis a kérdezés a legjobb módszer arra, hogy választ kapjunk a kérdéseinkre. Érdeklődve várom a válaszát, de addig elhelyezkedek rajta ha már ennyire nem sürget, nyilván nem csak csajos pasi. Oldalt fordulok hogy lássam az arcár is, ami igen vonzó, hm, hát karakteres na.

- Hát inkább csak alkalmi társak, suliba vagyunk együtt de amúgy nem valami közeli ismerősök, szerintem tudnak létezni nélkülem is, vagy éppen azon röhögnek hogy egy vadidegen pasi ölébe zúgtam - mosolyodom el, nem igazán bánom ha nem kell velük lennem, de a semminél ők is jobbak voltak, így beszegődtem hozzájuk. Végül is jófejek de valahogy hát egyszer egyszer elmennek mint társaság.
- Jah nem tartassz fel, én hittem azt hogy szóval nem egyedül vagy és én meg csak így rád zuhantam.... - mosolygok, és abszolút kölykös ábrázatom van hozzá, bár tény és való a törvények szerint még kölyök is vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ewan McAllister
Haladó
Haladó
Ewan McAllister


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 09.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 8:33 am


Ez eszembe sem jutott volna, hogy ennyire jól alakulhat az este. Szószerint az ölembe pottyant maga az élvezet, egy igazán jó pasi formájában. Pont olyan, mint az esetem és ahogy elnézem neki sincs ellenére a dolog, ha nem is feltétlen a pasik jönnek be neki, az biztos, hogy nem kizárólag csajokkal volt dolga eddig. Ennél jobb nem is lehetne.
- Lánybúcsú? Hát arra nem vagyok kíváncsi, de ha már chippendale-nek néztek, akár meg is mutathatod, mivel varázsoltad el őket. Ez, hogy az ölembe estél, valami új trükk? – piszkálom, de ő is tudja, hogy nem azért, mert zavar, egyszerűen csak jó. Megmutatja, hol ütötte be magát az esésnél, engem meg nem kell kérni, magamtól is megtapizom, legalább okom is van, nem csak az, hogy hozzá akarok érni. Ő sem igyekszik visszahúzni a pólóját. Értem én a célzást, simogatni kezdem alig észrevehetően, amikor szóbakerül, hogy piáért ment. Már intek is a pultos csajnak, aki elindul felénk, Shy legnagyobb meglepetésére.
- Talán őskövület nem vagyok, vip viszont annál inkább – húzom mosolyra a számat, annyira még nem ismerem, hogy mindent tudjon rólam.
- Mondjuk úgy, megtehetem, hogy ilyet kérjek – zárom le a témát. Azt már nem teszem hozzá, ha több éjszakát töltünk együtt, akkor többet is megtudhat, de jelenleg ez a legtöbb, amit hajlandó vagyok elárulni.
- Alkoholmentes? – pillantok rá úgy, mintha most jött volna az űrből. Nem mintha szeretném a koktélt, de ha még alkohol sincs benne, akkor aztán szóba sem jöhet. Kérek magamnak is egy whiskeyt, kell az utánpótlás, aztán a csaj vissza is megy a pultba, tudja, hogy nem árt, ha hamar visszatér a piákkal. Addig is van miről beszélnünk, mert Shy nem húzza az időt, egyből a lényegre tér.
- Szinte csak a másik térfél játszik be. Úgy nézek ki, mint aki teljesen csajpárti? – kérdezek vissza, szerintem ő is tudta a választ, csak biztos akart lenni a dolgában, hiszen, ha a csajok jönnének be, biztosan nem hagynám, hogy az ölemben üljön. Oldalra fordul, egészen közel kerül hozzám, nem bánom kicsit sem, ha nem terelem el a figyelmem biztosan lekapom, szóval inkább kérdezek én is.
- Na és veled mi a helyzet? Jobban szeretsz valakinek az ölében ülni, mintha a te öledben ülnek? – kérdezek rá én is, nem annyira nyíltan, mint ő, de már tudom a választ. Legalábbis gondolom és a megérzéseim nem szoktak tévedni ilyenben. Jó ránézni, igazán bejön és elképesztően fiatalnak tűnik. Ha szerencsém van, talán túl van a korhatáron, ha nem, hát az sem érdekel. Közben megérkezik a piánk is, miközben belekortyol, ujjaim ismét visszatalálnak a hátára, lassan nyúlok be a felsője alá, ujjaim felkúsznak a hátán, közben szabad kezemmel nyugodtan kortyolok az italból. Én nem sietek. Ilyen cicákkal szívesen játszok.
- Mit gondolsz, nagyon bánná a társaságod, ha ma nem tartanál velük? És te? Mit szólsz hozzá? Talán kettesben izgalmasabb lenne – vetem fel és vágytól sötét pillantással nézek rá, egyenesen a szemeibe. Biztos vagyok a dolgomban.
Vissza az elejére Go down
Shygral Nhera
Zöldfülű
Zöldfülű
Shygral Nhera


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 08.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 3:40 am

~ Ewan ~

Mondjuk ez lett volna az egyik utolsó gondolatom, hogy egy vonzó, erős pasiban esek hasra, vagyis pottyanok az ölébe, ahonnan nagyon ki sem akar ereszteni, de hát ilyen az én formrám és szerencsém, mindig akkor vigyorog rám,amikor a várom vagy éppen számítok rá. De ha már az ölembe pottyant a szerencsém, hát el sem eresztem, ki kell használni, ki tudja mikor lesz újra ilyen szerencsés estém.
- Héé, nem tudok táncolni, sem semmilyen trükköket, jól van? Fogalmam sincs miért néztek annak, de az a lényeg hogy végül is jól sült el, nem egy pasi biztos rohadt irigy volt volt. Egy ilyen srác, egy hölgykoszorúval akik mind ők akarják, hát nem rossz nem rossz - nevetek fel jókedvűen ahogy eszembe jut, micsoda pillantásokat kaptam, amíg a lányok lakásához értünk, ahol a menyasszony várt ránk, és azt hitte én vagyok az akinek jönnie kell, az igazi meg valahol eltévedt vagy mittudomén... Az nem érdekelt annyira. Ahogy hozzám ér megborzongok, de nem tiltakozok, jól esik az érintése, és nem is nagyon akarom hogy abbahagyja, de szerencsére nem is teszi. Mondjuk hozzá kell tennem, amúgy is szeretem, ha szeretgetnek, a nem meg majdnem mindegy.

- Nálam biztos ősibb vagy már, dejól van akkor legyél Vip, Mr. Ewan Vip.... - vigyorgok, mert hát a komolyság sosem volt erős oldalam, és nem is firtatom igazán, hogy miért is vip. Majd megmondja ha akarja, de minek ha ez is csak egy kósza de annál jobb éjszakának indul?
- Hát ha megteheted, tedd is meg, minden ilyen lehetőséget meg kell ragadni ami azt illeti - értek vele egyet, és rendelek is, ha már felajánlotta. Bár látom hogy furán néz rám, amiért alkoholmenteset kérek, így csak megmosolygom a meglepetését.
- Ahha, nekem nem kell alkohol ahhoz, hogy jól tudjam magam érezni, de ahogy látom te erősen rászorulsz - pimaszkodom egy picit, amolyan miért ne alapon, mert nem is kicsiben nyomja, hanem whiskeyvel, tisztán. Tény hogy finom is, de én sajnos kettő után is fejre állnék. A válaszától furcsa módon megkönnyebbülök és el is önt az izgalom, ma tuti nem Derryékkel megyek haza akkor.

- Nem, de jobb a biztonság, nem szeretem a kellemetlen meglepetéseket - mosolygok rá, és ahogy helyezkedek, karomat átvetem a nyakán, így kényelmesebb, és már úgyis mindketten tudjuk, merre tartunk. Aztán vad integetésre leszek figyelmes, és a társaságom látom, ahogy kézjelekekkel kérdezik, megyek-e. Nemet intek, és széles mosollyal búcsúzom el tőlük, aztán figyelmem visszafordítom Ewan felé.
- Ez attól függ, semmi kifogásom ellene ha szép lányok ülnek az ölemben és kényeztetnek, de néha kell a változatosság is, és néha én is szeretem szerettetni magam. Mondjuk ezzel eleve semmi bajom, mivel váltó vagyok mindkét partner tudok lenni - jegyzem meg, és belekortyolok az italba, ő pedig simogat tovább, ezt el tudnám viselni. Kezem a nyakával kezd el játszani amolyan szolidan.
- Nem báánék, épp előbb léptek le, szóval... egyedül maradtam, mint vuk a kisróka - mosolyodom el, és kicsit sem bánom, hogy így alakult, nekem is jobb ha nincs közönség, így is ez lesz a téma még a suliban egy ideig. De nem érdekel, én legalább tudok élni.
Vissza az elejére Go down
Ewan McAllister
Haladó
Haladó
Ewan McAllister


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 09.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeKedd Május 28, 2013 8:10 am


Azt nem gondoltam, hogy ilyen jó programom lesz ma. Nem mintha nem találnék magamnak partnert egy éjszakára, ha akarok, de ma nem ez volt a célom. Mégsem egy megszokott este lesz ebből, mert úgy néz ki, az ölembe pottyant fiúnak sincs ellenére a dolog. Jobban nem is alakulhatna a dolog. Elégedett képet vágok, mert az is vagyok, élvezem a helyzetet.
- Nem akarlak elképzelni annyi csaj között, valahogy nem illik a képbe... – jegyzem meg, ennél jobban nem fejtem ki. Végülis mit is mondjak? Hogy jobban beindulok rá, mint arra a sok csajra? Nem mondom, szóba jöhetnek a csajok is, de ha van választás, hát én erre a pasira szavazok. Megborzong, ahogy hozzáérek, nagyon helyes. Ha már most ilyen hatást vált ki belőle az érintésem, mi lesz még később. Tetszik, hogy ilyen pörgős, feltehetően az ágyban sem kell rászólni majd, hogy mozduljon meg. Elégedett mosoly kúszik ajkaimra a gondolattól. Már el is képzeltem az ágyban, hát elég türelmetlen vagyok ahhoz, hogy végre valóság legyen belőle.
- Vip? Hát érdekes név lenne... – vigyorodok el, a jókedve rám is hatással van, meg hát elég jó, hogy így az ölembe pottyant. Feltűnik, hogy alkoholmentes koktélt rendel, gondolom ki is ül az arcomra a véleményem, eléggé meglepő, nem gondolnám, hogy egy pasi egy szórakozóhelyen nem iszik alkoholt. Egyből meg is magyarázza a dolgot.
- Azt jól látod, nekem kell a pia. Ha rajta lettél volna az itallapon, akkor téged választalak és megspóroltam volna az alkoholt, de akkor még fogalmam sem volt, hogy energiabomba csapódik az ölembe – vigyorgok rá, egyáltalán nem bánom, hogy így alakult. Közben látom, ahogy integet valakiknek, gondolom azoknak, akikkel jött, hát nem velük megy, azt már tuti, elégedett képet vágok, főleg, amikor át is karolja a nyakam. Elég egyértelmű a helyzet köztünk, az sem érdekel, ha mások megnéznek maguknak, nem szokott itt akkora feltűnést kelteni, ha azonos neműek esnek egymásnak, meg nem is érdekel más véleménye. Így aztán hagyom magam és még határozottabban simogatom. Egyik kezem a combján pihen, néha végigsimítok rajta.
- Szóval itthagytak... csak az enyém vagy ma éjszaka – jelentem ki, végülis ez nem hiszem, hogy ellenére lenne, amilyen széles mosollyal integetett a haverjainak.
- Váltó... Hát én pont az ilyen pasikat kedvelem, mint te. Ma ne a keményebbik éned vedd elő. Amúgy meg... Nagyon bejön a hajad – simítok végig rajta és úgy nézek rá, hogy már a tekintetemmel vetkőztetem.
- Elég közel lakom – jelentem ki, kicsit sem célzás, de hát ki akarja húzni, minél előbb megkapom, annál jobb. Van időnk kiélvezni egymást. Nem is fogom magam vissza, kezdetnek beletúrok a hajába és egyre közelebb hajolok hozzá, egészen addig, amíg ajkaink összeérnek. Nem finomkodok, határozottan csókolom meg, mindent beleadok. Közben a kezeim ismét simogatják.
Vissza az elejére Go down
Shygral Nhera
Zöldfülű
Zöldfülű
Shygral Nhera


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2013. May. 08.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 7:11 am

~ Ewan ~

A jó estét remélem, jó éjszaka is fogja követni, rám fér már valami jó akció, nem mintha hiányt szenvedék ebben, de most nem a szokott felállást keresem, kell valami változatosság, nem csak a nők sora az ágyam előtt. Vagyis után, mivel ritkán hajtok többre mint egy éjszakás kaland. Az csak bonyodalmat szül.
- Hát nem is képbe illő volt, hanem ágyba és álomba, de valahogy sejtem hogy hol képzelsz el inkább - mosolyodom el, nem tagadom, nekem is tetszik a férfi, és eszembe jut, vajon látom-e, milyen színű az ágyneműje, de nagy eséllyel látni, sőt érezni is fogom. Nem rossz kilátások az éjszakára nézve. Az érintésétől megborzongok, a jó értelemben, és most bárki nehezen venne rá, hogy kimásszak innen, ahová véletlen pottyantam, de végül marasztaltak is. A nevére meg csak morog egy kicsit, mire nyelvet nyújtok rá, és megcsillan az ezüstös piercingem.
- Nem mondtad meg, milyen Ewan, szóval Vip Ewan lettél. Ááá ez hideeeg.... - vigyorgok, és beleiszok a jeges koktélomba, és nyüszítve köpök ki egy nagy jégkockát, mielőtt lenyelném. Brr, ennek is muszáj kellett pont most jönnie? Megborzongok, lefagytam ettől a jlgkockától, de lesz aki felmelegítsen, úgy nézem. Az alkoholmentességet meg ezzel magyarázom, pedig valójában még nem is szolgálnának ki alkohollal, nem múltam el huszonegy.

- Hm, nem vagyok megrendelhető, velem csakis spontán lehet összefutni, de abban igazad van hogy energiabomba vagyok. Éjszaka van, élni kell nem aludni, azt ráérek majd a koporsómban is - kuncogok fel, és helyezkedek egy kicsit, kicsit sem kihívóan, de érdekel is engem a közvélemény? Ha érdekelne mellette ülnék, és nem az ölében. közben Derryék lelépnek, és nekem döntenem kell, hát az első két órámat tuti átalszom holnap, de nem baj... Vagy be sem megyek. Attól függ hol lakik.
- Itt hagytak, a gonoszok, szóval azt hiszem neked kell a helyükbe lépnek, és szóval tartani engem, meg esetleg mással is... A tiéd vagyok, egészen reggelig - simítok végig a nyakán a haja tövétől, egészen a felsője széléig, ismerkedve a területtel. Jóval izmosabb mint én, és ahogy eddig érzem, ezek nem csak azok a díszizmok, amik sok férfinek vannak, hanem valódi erő is rejlik bennük. Szeretem az ilyet, és hangosan felnevetek, mikor a hajamon simít végig.
- Jól jött ki a mai este akkor, mindkettőnknek, és nyugi csak máshol leszek kemény, de ott te is - vigyorgok, és egy pillanatra elveszek a szemeiben. Olyan szépek, és még ezek is erőt és határozottságot sugároznak. Szép éjszakánk lesz, előre látom. A kijelenésre csak felcsillannak a szemeim, nincs ellenemre kicsit sem, így engedékenyen simulok a csókba, nyelvem utat tör Ewan szájába és minden kis szegletét végigbarangolom.
Vissza az elejére Go down
Ewan McAllister
Haladó
Haladó
Ewan McAllister


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 09.

Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 7:06 am



Azt hiszem teljesen egymásra vagyunk hangolódva. Kifejezetten tetszik, annak ellenére, hogy egyedi eset. A legtöbbször külsőleg tetszik, akit kinézek egy éjszakára, de általában semmi közös nincs bennük, teljesen mást akarunk, mármint az ágyon kívül. Pont ezért egyéjszakás. Shy kivétel. Azt már tudom, hogy beszélgetni is jó vele, az viszont, hogy mennyire használja jól másra a száját, majd kiderül. Nem akar kimászni az ölemből, nagyob jó, marasztalnom sem kell. Kicsit helyezkedik is, nekem meg uralkodnom kell magamon, az ártatlannak tűnő mozdulatok igencsak jó hatással vannak rám.
- Az ágyamban képzellek el... vagy az asztalomon... a konyhámban. Mindegy is. a lényeg, hogy alattam... vagy felettem – jelentem ki és én is nyilvánvalóvá teszem, amit eddig is tudtunk. Akarom, ahogy ő is engem.
- McAllister – zárom rövidre a név témát, ennyit tudhat rólam, sőt többet is fog, egy névnél talán többet mond az, hogy hol lakom, milyen a hely, főleg, mivel az én ízlésemnek megfelelő. Meg aztán ki tudja... egy éjszakára tervezek, de ha bejön, miért ne lehetne több. Beleiszik a koktélba, benyel egy jégkockát is, nem tudom kihagyni, hogy ne mosolyogjak a jeleneten.
- Ennyire forró a hangulat, hogy már jégkockára van szükséged? – jegyzem meg vigyorogva, közben mások számára nem túl feltűnően, de jól érezhetően simogatom. Fogalmam sincs mennyi idős lehet, azt látom, hogy fiatal, de nem érdekel. Talán ahhoz már elég idős, amire készülünk. Jól jön, hogy a haverjai lelépnek, eddig is biztos voltam benne, de már nem kérdés, hogy végül velem fog eljönni innen és együtt töltjük az éjszakát. Ami azt illeti, így már nem is olyan hosszú az éjszaka. Minél előbb le kell lépni, hogy több időnk legyen egymásra.
- Nagyon egyformán gondolkodunk, most már kíváncsi vagyok, mennyire jönnek be ugyanazok a dolgok. Lesz alkalmunk letesztelni – jegyzem meg mintegy mellékesen, kezdek tényleg türelmetlen lenni, de ez van, akarom, mire várjak akkor. Elégedetten vigyorok a kijelentésére. Az enyém reggelig.
- Azt hiszem megoldom a feladatot. Eddig szóval tartottalak, úgyhogy talán térjünk át egy másfajta szórakoztatásra. A reggel meg elég tág fogalom. Én ráérek egész nap... – jegyzem meg csábítóan és az ujjam hegyével, szinte alig érintve simogatom a fiú hátát a felsője alatt. Ő is megérint, nem is akárhol, mintha tudná, hol a legérzékenyebb, egyből ott simít végig, amire jólesően felsóhajtok. Mi lesz ebből... jó kis éjszakának nézünk elébe és hogy alvás nem sok lesz, az is biztos.
- Nem kétlem, hamar eléred, hogy kemény legyek – vigyorgok én is. Ez tetszik. Nagyon bejön, hogy ilyen szókimondó és tudja, hogy mit akar.
- Azt hiszem ki kell szállnod az ölemből. Különben itt juttatlak a csúcsra és talán annyira még te sem vagy bevállalós – vigyorgok, de aztán elmerülök a csókban. Jobban csókol, mint gondoltam, gondolatban már elképzelem, miket tud még művelni a szájával. Meg is van a hatása, a kezem már a fenekén simít végig, amennyire így tudok, de a másik is bejárja a testét. Nyelvem az övével játszik. Amikor éppen egy kis szünetet tartunk, belevigyorgok a csókba, aztán tovább falom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Club Dance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Club Dance   Club Dance I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Club Dance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Játéktér - San Francisco :: Belváros-
Ugrás: