A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakterbörze

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Harmony
Admin
Admin
Harmony


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Apr. 24.

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Karakterbörze   Karakterbörze I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 25, 2013 12:44 am

Ha karakteretek családtagját, régi ismerősét szeretnétek, hogy valaki kijátssza, vagy egy olyan karaktert, akihez szorosabb szálak fűzik, itt meghirdethetitek!

A hirdetésben ezeket írjátok le: (Nem muszáj mindent leírni, az alkotóra is bízhatjátok)

[img*]max 500 pixel szélességű kép a karakterről, csillagot ne felejtsétek el kivenni[/img]
Avatar:
Név:
Nem:
Kor:
Csoport:
Foglalkozás:
Történet: Rövid történet, milyen szálak fűzik a te karakteredhez!
Megjegyzés:

Kód:
[img*]max 500 pixel szélességű kép a karakterről, csillagot ne felejtsétek el kivenni[/img]
Avatar:
Név:
Nem:
Kor:
Csoport:
Foglalkozás:
Történet: Rövid történet, milyen szálak fűzik a te karakteredhez!
Megjegyzés:
Vissza az elejére Go down
https://4elemfrpg.hungarianforum.com
Gwendolyn Archer

Gwendolyn Archer


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Apr. 29.
Age : 44
Tartózkodási hely : San Francisco

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 9:09 pm

Karakterbörze Tumblr_m7zlhvwHug1rt1ent
Avatar: Timothy Olyphant
Név: Nem tudom, ennyi fantáziája lehet annak, aki megalkotja.
Nem: Férfi
Kor: 30-40 között, inkább a negyvenhez közelebb
Csoport: Vaiva klán
Foglalkozás: Mondjuk zsaru, vagy valami ilyesmi.
Történet: Az első személy, akivel a klánba való csatlakozásom után megismerkedtem. Utána ő volt az is, aki a képességem használatára tanított, nem titok, hogy ő az egyik legjobb levegőirányító a klánban. Nem igazán tudom, hogy másokkal milyen, de amikor velem van, kifejezetten könnyen meg tud nevettetni. Pedig nem az a tipikus funny-guy, egyszerűen csak van egy stílusa. Egy ilyen szemét, szarkasztikus, intelligens stílusa, amit imádok. Vele kevésbé érzem magam kiégett, középkorú nőnek.
Bár sokan mondják, hogy férfi és nő között nincs barátság... ez így van. Csak amiatt nem történt még semmi, mert van felesége és egy gyereke, amit én tiszteletben tartok.
Egyébként még tényadat, hogy minimum 10 éve a klán tagja, de inkább régebb óta.
Megjegyzés: Nincs megjegyzés, aki elviszi az tudjon játszani, ennyi.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Archer

Gwendolyn Archer


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Apr. 29.
Age : 44
Tartózkodási hely : San Francisco

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze I_icon_minitimePént. Május 03, 2013 1:21 am

Karakterbörze Tumblr_m44o44RaI71r8gsqgo1_500

Avatar: Summer Glau
Név: Szabadon választható
Nem:
Kor: 23-27
Csoport: Vaiva klán
Foglalkozás: Könyvtáros
Történet:
A könyvtáros szakmát talán a legtöbben a világ legunalmasabb munkájának tartják, de ő azért ilyen téren bemutat a sztereotípiáknak, ugyanis a mellett, hogy imádja a munkáját, szabadidejében nagy rajongója a harcművészeteknek. Kislány kora óta jár is és űzi valamelyik válfaját, de már többet is kipróbált.
Édesapjáról és húgáról lényegében ő gondoskodik. Apja nyugdíjas éveit tölti, húga pedig tanuló. (Itt van egyel lentebb meghirdetve.) Édesanyjuk elhagyta őket, amikor még ezen leányzó fiatal volt, a húga pedig csecsemő, egyébként ő hordozta a gént, ami miatt a két testvér szélirányító.
Hozzám annyiban kapcsolódnak, hogy én amolyan pártfogójuk vagyok. A kórházban ismerkedtem meg velük két évvel ez előtt, amikor az apjuk átesett egy szívrohamon (túlélte), én jöttem rá, hogy mik is ők és én vezettem be őket a klánba. Azóta is hozzám fordulnak ha baj van az élet szinte bármelyik területén. Tehát ha tanács, vagy kölcsön kell, akkor engem keresnek, én pedig segítek.
Megjegyzés: Ne legyen idegesítő... lehet kicsit badass, de összességében egy rendes geek lány, aki igyekszik normális mederben tartani az ő, és az őt körülvevők életét.


Karakterbörze Tumblr_mhp6z3T5gg1s4ph7co1_500

Avatar: Hannah Marks
Név: Szabadon választható
Nem:
Kor: 16-19
Csoport: Vaiva klán
Foglalkozás: diák
Történet:
Intelligens, némileg lázadó típus, a fent meghirdetett nővérének elég sok baja van vele, mert bár pontos elképzelései vannak a jövőjét illetően, kicsit el van szállva magától. (Ilyenek ezek az okos lányok.) Pimasz és kicsit sokat gondol magáról és a világban betöltött szerepéről. Vagy már felvették az orvosira, vagy oda akar majd felvételizni. (Attól függ mennyi idős.) Nem igazán érdekli, kit hogyan bánt meg, elég önző, de csak annyira, amennyire egy tizenéves lánytól reális. Attól tartok, hogy hasonlítani akar rám, csak éppen marhára túlzásba viszi.
Otthon él a nyugdíjas apjával és a könyvtáros nővérével. Nyilván egy ekkora egyéniséget kellőképp kiidegel, hogy a nővére anyáskodik mindenki fölött.
Hozzám annyiban kapcsolódnak, hogy én amolyan pártfogójuk vagyok. A kórházban ismerkedtem meg velük két évvel ez előtt, amikor az apjuk átesett egy szívrohamon (túlélte), én jöttem rá, hogy mik is ők és én vezettem be őket a klánba. Azóta is hozzám fordulnak ha baj van az élet szinte bármelyik területén. Tehát ha tanács, vagy kölcsön kell, akkor engem keresnek, én pedig segítek.
Megjegyzés:

Karakterbörze Tumblr_md15r6YfNP1qmahxv

Avatar: Ralph Fiennes
Név: Szabadon választható
Nem: férfi
Kor: 36-45
Csoport: Emberek
Foglalkozás: újságíró
Történet:
Nem igazán akarom megszabni, hogy milyen élete volt. A jelene annál érdekesebb, ugyanis egy nagymenő újságíró, aki már jóideje sejti, hogy nem csak sima emberek élnek a városban. Erre pedig ráharapott és mint a kutyák, nem ereszti a zsákmányt. Több éves feljegyzéseket őrizget, teli dobozokat a pincéjében, mindenféle újságkivágásokkal és nyomokkal. Neki ez a nyomozás teszi ki a szabadidejét.
Arra nem tudom, hogyan jött rá, hogy nekem bármi közöm lehet itt akármihez, de feltűnően gyakran jelenik meg ott, ahol én és nem egyszer próbált már nálam puhatolózni. Sok bajunk lehet még vele.
Megjegyzés: Jellemet sem szabnék meg azon kívül, hogy borzasztó éles eszű és kitartó.


Karakterbörze 20110324194803!K%C3%A9k_k%C3%A9rd%C5%91jel

Avatar: Szabadon választható néger férfi
Név: Jamal White
Nem: férfi
Kor: 36
Csoport: Emberek
Foglalkozás: alvilági
Történet:
Az ő története az én előtörténetemből kiderül. Röviden ő volt a bostoni maffiafőnök, amíg nem tanúskodtam ellene és nem csukták le miattam. Most, így 10 év után nyilván semmije se maradt ott, így Frisco-ba érkezik, hogy felkeressen engem, a volt jegyesét, és vagy el tegyen láb alól, vagy (ami játék szempontjából élvezetesebb) ellehetetlenítsen. Sajnos nem annyira hülye amennyire látszik és egyébként semmitől sem riad vissza. Fogalma sincs amúgy a klánok, vagy a képességekkel bírók létezéséről, viszont én marhára összecsinálnám magam tőle. XD
Megjegyzés: Nem kell csak tőlem függenie a karakternek, amikor nem velem akar elbánni, nyugodtan megpróbálhat beilleszkedni a helyi alvilágba és újra belefogni a pénzkeresésbe. Nyilván az idők folyamán, ha figyeltet, vagy figyel, akkor hamar rájön, hogy valami nem stimmel velem.
Vissza az elejére Go down
Karissa P. Blanket

Karissa P. Blanket


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 29.
Tartózkodási hely : San Francisco

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze I_icon_minitimeSzomb. Május 04, 2013 3:45 am

Karakterbörze Tumblr_m95c28fuwW1rrpptw
Avatar: Harry Styles /ragaszkodom kissé hozzá, de ha meg tudsz győzni, alkudhatunk is/
Név: Szabadon választható
Nem: Férfi
Kor:21-26
Csoport: Választható
Foglalkozás: Teljesen mind egy
Történet: Van a fiú-lány barátság. Na ez nálunk is meg van már szinte mióta idekerültem az iskolába. Olyanok vagyunk mint a testvérek. Mindent megosztunk egymással.Csak ugye fiú-lány barátság nem létezik. Na a miénk is ide tartozik. Sajnos beléd szerettem, de félek elmondani neked. A többit teljesen rád bízom. Mármint jellem meg a többi dolog.
Megjegyzés: Jellemét meg a többi dolgot rád bízom! Pm-ben elérsz!

Karakterbörze DTxKC
Avatar: Victoria Justice /alkuképes vagyok/
Név: Szabadon választható
Nem: Nő
Kor: 20-24
Csoport: Választható
Foglalkozás: Együtt dolgozunk a kávézóban.
Történet: Legjobb barátnők vagyunk, azóta mióta idekerültem a városba. A családomon kívül, csak te tudsz az erőmről. Mindent megbeszélünk egymással, mindenben egymás mellett állunk. Együtt megyünk bulizni, együtt lazulunk, szórakozunk meg mi egyéb dolog.
Megjegyzés: A jellemét, hogy viselkedik, meg ami egyéb, rád bízom! Pm-ben további kérdésekre válaszolok !
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterbörze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: