A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Emily Grey

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emily Grey
Élenjáró
Élenjáró
Emily Grey


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. May. 16.
Age : 36
Tartózkodási hely : San Francisco

Emily Grey Empty
TémanyitásTárgy: Emily Grey   Emily Grey I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 6:21 am

Emily Grey

Emily Grey 161925382yFEpEvm



NÉV: Emily Anne Grey
BECENÉV: Em, Emi, Mily
KOR: 26
SZÜLETÉSI HELY: San Francisco
SZÜLETÉSI IDŐ: 1987.10.31.
NEMI BEÁLLÍTOTTSÁG: hetero
FOGLALKOZÁS: Könyvtáros
CSOPORT: Vaiva klán
ERŐSSÉGEK: Precizitás, földrajz, rajzolás, harcművészet
GYENGESÉGEK: Érzékenység, konyhatündérkedés, édességmánia
PLAY BY:Summer Glau

KINÉZET


Átlagos magasságú vagyok, 169 centiméter pontosabban. Ehhez nagyon jó alkat, a sok edzésnek, harcművészeti óráknak köszönhetően. Barna szemeim vannak. Hajam színe is barna, és hosszú is. Néha egyenes, néha hullámos, néha kócos, de általában rendezett, és csúcsszuper. Olykor szemüveget is viselek, mint kiegészítőt, de szeretek mindenféle ékszert is viselni. Szeretem az erősebb sminket ami kiemeli a szemeimet, és az arcomat is. Ruha-ügyileg mindig az alkalomhoz megfelelően öltözködöm, ha kell sportosan, ha kell igazán kicsípem magam, úgyhogy még azok sem ismernek rám, akik ismernek...

JELLEM

Alapjában egy zárkózott, bizalmatlan nő vagyok, aki nem hisz el semmit, csak akkor, ha van rá bizonyíték. Szeretek művelődni, tanulni, ezért is használom ki a munkahelyemen lévő sok száz könyv adta lehetőséget. Persze, mértékkel. Mindig precízen végzem dolgomat, és hibáimat kijavítom, ha kell, ha nem. Nem vagyok egy szószátyár, inkább csendben maradok, kerülöm a konfliktusokat. Sosem kések el sehonnan sem, sőt inkább jóval előbb a megbeszélt időpontnál. Gondoskodó, családcentrikus és empatikus személyiség vagyok.

TÖRTÉNET


Egyszer volt, hol nem volt... Ismerősen cseng? Nos, igen, a mesék így kezdődnek el... Az élet is, részben. Viszont van, aminek a vége is jó, de van, aminek nagyon rossz.
San Francisco, Kalifornia állam egyik városkája. 1987-ben születtem egy, akkor még normális és szerető szülők mellé. Ami persze, nem is lett volna elég, miután kishúgom megszületett, történt valami, ami azóta is megmagyarázhatatlannak tűnik. Anyánk egyszerűen elhagyott minket. Minket, a családját.
Miután anya, vagy simán csak egy idegen, itt hagyott minket, kellett valaki, aki a talpára áll, és mindent megtesz, és segít. Hárman laktunk ezután a házunkban, apa, kistestvérem, és én. Mivel hugicám még pici volt, így én lettem a második anyukája. Én neveltem őt, míg apa dolgozott. Anyáskodó voltam. Mindent megtettem, hogy jól legyen...
Szerettem rajzolgatni kiskoromban, képes voltam órákon át sétálgatni kint a parkban, vagy a városban, és kártyákkal bűvészkedni, több-kevesebb sikerrel. Eléggé aktív kislány voltam, nem tudtam egy percre se leállni, de ahogyan nőttem, jobban lelassítottam magamat.
Gyermekkoromban nem igazán voltak barátaim, most sincsenek. Inkább ne legyen egy barát se, mert egyszer hátba döf egy késsel, és megforgatja párszor azt...
Kiskorom óta rajongok a keleti harcművészetért, és úgy mindenért, ami ezekhez kapcsolódik. Rengeteget kipróbáltam, a karatétól a kickbox-ig. Jó tanuló voltam, és mindig kiválóan teljesítettem mindent...
Időközben történt egy kisebb tragédia, édesapám szívrohamot kapott, és napokig kórházban feküdt emiatt. Aggódtam érte, és féltem is, hogy mi lesz ha... De aztán felépült, és minden rendben van azóta. Akkoriban ismertük meg Dr. Archer-t, aki nagyon szimpatikus volt nekünk. Sokat segít mai napig nekünk, igazán remek teremtés. Ő volt az, aki rájött, hogy pontosan mire is vagyunk képesek. Szélirányításra vagyunk képesek a húgommal...
Volt néhány kapcsolatnak nevezhető pillanat az életemben, de egyik sem volt az igazi. Sőt, még csak a közelében sem járt neki. Azt mondják, a szerelmet sose keresd, eljön majd, meglátod. Majd meglátjuk...
Egy könyvtárban kezdtem el dolgozni, ahhoz képest, hogy végzett pszichológus és tolmács vagyok. Ez az életem, bár sokan unalmasnak és szörnyű munkahelynek vélik a könyvtárat, de szerintem van benne valami, ami igazán magával vonz egy embert...



Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése https://4elemfrpg.hungarianforum.com



A hozzászólást Emily Grey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 16, 2013 8:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Darkest Star
Admin
Admin
Darkest Star


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Apr. 25.

Emily Grey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Grey   Emily Grey I_icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 8:03 am

Szia Emily!

Bár akkurátusan kihagytad az egyetemi éveidet ami alatt képzett pszichológus és tolmács lettél, nem rovom fel, mert a főbb vonások megvannak az előtörténetedben ami kell. Így hát üdvözöllek köreinkben:

Emily Grey Tbukxidkvuc8iwz0wp6y
Vissza az elejére Go down
 
Emily Grey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: