A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Cherry Nicewind

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cherry Nicewind

Cherry Nicewind


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. May. 05.

Cherry Nicewind Empty
TémanyitásTárgy: Cherry Nicewind   Cherry Nicewind I_icon_minitimeVas. Május 05, 2013 7:30 am

Cherry Nicewind


NÉV: Cher Nicewind
BECENÉV: Cherry
KOR: 23
SZÜLETÉSI HELY: New York, USA
SZÜLETÉSI IDŐ: 1990.08.20.
NEMI BEÁLLÍTOTTSÁG: hetero
FOGLALKOZÁS: pultos egy szórakozóhelyen
CSOPORT: Anar
ERŐSSÉGEK: nagyon jól tudom titkolni, ha érzek valamit egy pasi iránt, sminkelés, csábítás
GYENGESÉGEK: főzés, csendben lenni, visszafogottan viselkedni, félek a pókoktól
PLAY BY: tumblr kép

KINÉZET

Egy tökéletes modell alkat goth ruhákkal vegyítve. Veszélyes elegy, az már biztos. Mindenem megvan, ami a szegény, mit sem sejtő férfiak elcsábításához kell. Annyira könnyű dolgom van. Ezekkel a hosszú combokkal, vékony alkattal amúgy sem lenne nehéz bárkit az ujjam köré csavarni. Ezt még fokozza a magasságom, hibátlan bőröm. Pillantásom ellenállhatatlan, hajam pink, ezzel is kitűnök a tömegből. Sokféleképpen hordom, szeretem a változatosságot, de mint mindenben, ebben is egyediségre törekszem. Kizárólag goth ruhákat veszek fel, szerintem senki nem látott még elegánsan, kivéve, ha egy tüll szoknya annak számít. Szeretem a magassarkú cipőket, ha eléggé egyedi és szegecses, de gyakran hordok bakancsot is. Egyedi tervezésű, merész ruháim vannak, de igazából mindegy is mit veszek fel, rajtam bármi jól áll, mert tudom viselni, annak ellenére, hogy nem töltök órákat a szekrény előtt. Sokaknak ijesztő a kinézetem, de ez engem nem érdekel. Kimondottan élvezem. Van egy tetoválásom és az alsó ajkamban egy piercing.

JELLEM

Gátlástalan és akaratos vagyok, mindig megszerzem, amit kinézek magamnak. Meg azt is, akit akarok. Nem ismerem azt a szót, hogy nem. A szabályok is mind azért vannak, hogy megszegjük őket. A vad külső mögött egy akaratát erőteljesen érvényesítő lány található. Elő tudom adni az úrilányt is, de néha nem tudom féken tartan a bennem rejlő vadállatot. Vékony, nőies testem ellenére is erősebb vagyok, mint a legtöbb férfi, így aztán senki nem szórakozhat velem, mert helyre teszem egy mozdulattal. Én viszont szeretek szórakozni a férfiakkal. Első pillantásra hűvösnek tűnök és távolságtartónak, de ha valaki szimpatikus, rögtön meg akarom ismerni, így kissé rámenős is tudok lenni. Képes vagyok úgy elküldeni valakit melegebb éjhajlatra, hogy szinte észre sem veszi, csak édesen bólogat. Folyékonyan hazudok, aztán egyik hazugságból jön a másik, de nem okoz gondot, ha az érdekem úgy kívánja, sokmindenre képes vagyok. A lényeg, hogy nekem jó legyen. Én-központú vagyok, szeretem, ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy én akarom. Ez csak akkor változna, ha találnék végre valakit, akiért érdemes is lenne. Akkor nem én lennék az első, hanem ő, ami neki jó, de egy goth csajnak nincs könnyű dolga a szerelemben.

TÖRTÉNET

Valamerre sétálok, nem igazán ismerem ki magam még ezen a környéken. Különösebben nem is számít az irány, csak az, hogy a szabadban legyek. Az már kevésbé tetszik, hogy egyedül vagyok, társaságra vágyom, de nem akármilyenre, a legtöbb ember idegesít, túl felszínesek és önteltek. Elég, ha én öntelt vagyok, nem kell egy olyan partner. Legalábbis a családom szerint el vagyok telve magamtól. Talán igazuk van. Nem tartom magam átlagosnak, de ez mindig így volt. Már az iskolában kiemelkedő voltam, de nem csak azért, mert könnyen tanultam. Ez inkább szerencsém volt, mert nem foglalkoztam annyit a tananyaggal, mint kellett volna. A külsőm határozta már meg akkor az életem. Modellkedtem, persze nem volt olyan nagy dolog, gyerekmodell voltam, semmi különös nem volt ebben. Talán csak annyi, hogy itt kezdődött el az, hogy a testemből próbálok megélni így vagy úgy. Lehetőleg inkább csak fotózással, modellkedéssel. Kisebb séta után egy tó mellett kötök ki. Ijesztő, azt sem tudom honnan jöttem és hogy mennyi ideje vagyok úton, de nem számít, még soha nem tévedtem el, nem pont most fogom elkezdeni. Valamiért vonz a hely, hát közelebb megyek, megnézem magamnak a tó tiszta vizét. Már szinte romantikusnak hat, pedig kivagyok a nyáladzástól. Én sem vagyok ilyen, egy pasitól meg pláne nem várom el, hogy lehozza a csillagokat meg ilyesmi, bár ez általában sikeres szokott lenni, mert csillagokat látok az ilyen hülyeségektől. Nem volt túl sok pasim, bármennyire olyan csajnak tűnök. Még csak egyéjszakás kapcsolatom sem volt sok. Nem kell ahhoz feltétlen lefeküdni a pasikkal ahhoz, hogy elérjem a célom. Mostanában a legfőbb célom az, hogy megszerezzem a tandíjam. Ezért sokmindenre képes vagyok, ha tehetem fotózásokat vállalok, modellkedek, de van rendes munkám is, pultos vagyok egy szórakozóhelyen. A cél a fontos. Viszont ennek ára van. Nincs pasim, aki szeret, átölel és akinek fontos vagyok. Hát itt is látszólag egyedül vagyok, legalábbis nem hallok zajt, pedig ebben elég jó vagyok. Elégedettnek kéne lennem, erre vágytam, de mégsem vagyok az. Szórakozni akarok. Halkan felsóhajtok és közelebb lépek a vízhez. Nem annyira egyszerű művelet, mert még ilyen környezetben sem vagyok hajlandó megválni a kedvenc fazonú cipőimtől. Magassarkú, királykék cipőben, amit egy hatalmas, csillogó masni díszít, kicsit jobban kell figyelnem, hova lépek, de ennyi plusz belefér. Elmaradhatatlan a kis harisnyatartós szett, akkor is szeretem felvenni, ha éppen nem azért van rajtam, hogy más is lássa. Egyszerűen csak a szokottnál is nagyobb az önbizalmam, ha tudom, hogy a ruhám nagyon csábos fehérneműt rejt. A szoknyám rövidebb, mint illene, a felsőm passzos, többet mutat, mint kellene, de egy szegecses, rövid bőrdzsekivel ellensúlyozom. Most inkább voltam zsákmányra leső vadmacska, mint finom úrihölgy. Már vissza akartam fordulni, amikor lépéseket hallottam a hátam mögött. Még nem volt szorosan mögöttem, de nem is messze, ezt elég jól el tudom dönteni. Mehettem volna, végülis miért foglalkoznék egy idegennel, feltehetően nem a kevés ismerőseim egyike tévedt erre, de kíváncsi voltam, így megfordultam és az idegenre szegeztem a tekintetem. Azt hinném, végre nyugalmam lehet, de még itt sem lehetek egyedül. Elsőre nem a kedves énem szoktam megmutatni senkinek, de ahogy kilép az idegen egy fa takarásából, rám nem jellemzően egy pillanatra tátva marad a szám. Talán a képzeletem játéka az egész. Talán mégsem, lehet, hogy végre felbukkan az a férfi, akiért képes vagyok megváltozni. Aki tényleg szeret és nem csak használni akar, mint eddig a legtöbb pasi, akikkel összefutottam.
Vissza az elejére Go down
Darkest Star
Admin
Admin
Darkest Star


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Apr. 25.

Cherry Nicewind Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cherry Nicewind   Cherry Nicewind I_icon_minitimeVas. Május 05, 2013 7:50 am

Üdv Cherry!

Érdekes, mindent mutat semmit nem mond ET formát választottál, de képet kaptunk arról, hogy nagyjából milyen is lehetsz. Azt hiszem ez a rockeres/gothos nem véletlen és hamarosan párra lelsz Wink

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Cherry Nicewind
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: