A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nina Roberts

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nina Roberts
Őrzők
Őrzők
Nina Roberts


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 29.

Nina Roberts Empty
TémanyitásTárgy: Nina Roberts   Nina Roberts I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 8:43 pm

NINA ROBERTS

Nina Roberts Qfm91iacd1xy2htg7bo

NÉV: Nina Roberts
BECENÉV: Nina
KOR: 22
SZÜLETÉSI HELY: San Francisco
SZÜLETÉSI IDŐ: 1991. június 08
NEMI BEÁLLÍTOTTSÁG: hetero
FOGLALKOZÁS: felszolgáló
CSOPORT: Őrző, jaguár
ERŐSSÉGEK: Főzés, elbűvölés, flörtölés, vadulás, rosszalkodás, szabályszegés
GYENGESÉGEK: sértődés, hisztizés, pánikolás, tériszony
PLAY BY: Nina Agdal

KINÉZET

170 cm körüli magas, napbarnított bőrű, vékony, de azért izmos lányka. Haja úgy a háta közepéig ér, sötétbarna, hullámos, általában kiengedve hordja, csak a munkája miatt fogja össze néha. Sötétbarna, már-már fekete szemeit mindig fekete szemfestékkel emeli ki.
Ruhái igen változatosak. Színekben nem válogat, ruhadarabjai között találni néhány különlegeset, melyet csak kevesen vennének fel. Szeret kihívóan, minél nőiesebben öltözködni.
Állat alakja jaguárt, azt hiszem nem kell részleteznem.

JELLEM

Pörgős, vadóc, megállíthatatlan. Talán ezek jellemzik a leginkább Ninát. Bulizni jár és elég sok időt fektet a szórakozásba, abba, hogy mindig jól érezze magát.. A munkát persze nem veti meg, de ott is mindig pörgős, vidám és mosolygós.
Jól felvágták a nyelvét, tehát ha valamire vissza kell vágni, ő azt jól cifrázva meg is teszi. Nem félénk, egyáltalán nem ijedős. Utálja is, ha félősnek, nyuszinak titulálják.
Szerettei között nagyon kedves, barátságos és mindenképp iszonyat segítőkész.
Eléggé sértődős, így vigyázni kell vele, mert mindenre rögtön ugrik, harap és szétszed a tekintetével, de haragja hamar elszáll és sokszor bánja, hogy leordította az illetőt.
Imád a pasikkal flörtölni és játszani velük, eddig még nem is volt hosszabb kapcsolata, egyelőre még nem is akar. Vad és kiszámíthatatlan, akaratos. Mindig eléri a célját, akárki akármit tesz ellene, ő sosem adja fel.

TÖRTÉNET

Úgy vélem átlagos életem volt, bár egy egyszerű ember számára egy őrző élete különleges lehet, így aztán nincs más választásom, mint pár mondatban elmesélni történetemet.
San Francisco-ban, egészen pontosan az Alcatraz szigeten láttam meg a napvilágot az őrzők területén. Akkor még nem tudtam ki és mi vagyok, csak egy ártatlan kislány, akkor még egy védtelen csecsemő, de szüleim nagy büszkesége.
Ahogy nőttem, cseperedtem, kezdtem lassan megérteni a körülöttem zajló dolgokat. Nem mehettem el a szigetről, mert első átváltozásom ideje bizonytalan volt, én meg egyébként is egy bajkeverő gyermek voltam mindig is, nem engedhettek be az emberek közé.
Más dolgokat kellett megtanulnunk nekünk, őrzőknek, mint az átlagos gyerekeknek, sokkal tágabb ismereteink lettek a világról, mint egy egyszerű embergyereknek. Azonban engem akkor sem érdekelt túlzottan a tanulás. Volt néhány dolog, amit szívesen olvastam, hallgattam, de általában a szabályszegésen járt az eszem, mindig.
Elég későn jutottam el az első átváltozásomig, úgy 16 éves koromban. Elég hirtelen jött, fájdalmas volt és napokra kiütött. Ekkor rájöttem, hogy mégis hasznos dolog az a tanulás, hogy az ilyenek ne ismétlődjenek meg, illetve csak akkor, ha akarom és persze fájdalommentesen.
Évekbe telt, de mára már olyan profin űzöm ezt a "sportot", mint az összes többi, tapasztaltabb őrző. Ekkorra már a feladatom is világossá vált, tudtam, hogy mit kell tennem, mi a dolgom a világban.
Átköltöztem a szigetről a városba, de gyakran látogatok vissza a szigetre, hogy szabadon használhassam erőmet, illetve ott találkozom barátaimmal is a legtöbbet. Pincérnői állást sikerült szereznem, ami nekem tökéletesen kényelmes, nagyon jól elvagyok egyedül az albérletemben a fizetésből.
Sokat bulizok, ahogy azt eddig is tettem, sokat pasizok. Az étteremben sok ajánlatot kapok pasiktól munka közben, amit előfordul, hogy el is fogadok. Azt hiszem mondanom sem kell, elég hűtlen, vad, amazon életet élek.
Sosem voltam szerelmes, de belém voltak már. Egy James nevű egyed követett sokáig, próbált rólam dolgokat kideríteni, de szerencséjére nem sikerült. Annak nem örültem volna én sem és a vének sem.
Így hát megmaradtam egyelőre a hűtlen, pasivadász szerepben...
Vissza az elejére Go down
Cassius McKolly
Admin
Admin
Cassius McKolly


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Apr. 24.

Nina Roberts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nina Roberts   Nina Roberts I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 9:16 am

Nina Roberts Tbukxidkvuc8iwz0wp6y
Vissza az elejére Go down
 
Nina Roberts
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: