A 4 elem harca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karissa P. Blanket

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Karissa P. Blanket

Karissa P. Blanket


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 29.
Tartózkodási hely : San Francisco

Karissa P. Blanket Empty
TémanyitásTárgy: Karissa P. Blanket   Karissa P. Blanket I_icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 3:59 am





Karissa Penelopé Blanket








NÉV: Karissa Penelopé Blanket
BECENÉV: Rissa, Kar, Pen
KOR: 21
SZÜLETÉSI HELY: Asheville , Egyesült Államok
SZÜLETÉSI IDŐ: 1993. Április 20.
NEMI BEÁLLÍTOTTSÁG: hetero
FOGLALKOZÁS: Énekesnő egy bárban hétvégén, egy kávézóban pultos hétköznap
CSOPORT: Nanda Klán
ERŐSSÉGEK:éneklés, jól tudom uralni az erőmet
GYENGESÉGEK: néha elveszítem az irányítást az erőm fölött, a magány
PLAY BY: Kendall Jenner





KINÉZET
Olyan 170 cm magas vagyok és egy 65 kg. Vöröses hajam van, ami olyan a mellkasomig ér, és barna színű szemem van. Néha hordok szemüveget, de csak otthon.
Nagyjából követem a divatot is. Azért még sem megyek ki szakadt ruhában az utcára. Meg mivel egy bárban szoktam énekelni, ki szoktam azért öltözni divatosan.
Hosszú lábaim vannak és kerek idomaim, amit a férfiak erőszeretettel nézegetik.

JELLEM
Kedves vagyok mindenkivel. Szeretek barátkozni. Szeretem a gyerekeket. Kissé csendes visszahúzódó típus vagyok, de ha olyan a társasági kör, megnyílok és beszélgetek, hülyéskedek.
Nem vagyok az a nagy bulizós típus sem, de elmegyek egy - egy buliba valahová. Alkoholt nem sokat, de fogyasztok, és cigizem is. Imádok énekelni. Ez a mindenem. Játszom gitáron és zongorán is. Kedvenc színem a kék. Szabadidőmben általában a családommal vagyok, vagy a szobámba vagyok és dalokat írok, hallgatok. Néha egy apró kis dolog miatt is felkapom a vizet és olyankor nehéz lenyugtatni, főleg, hogy van erőm is és olyankor veszélye is lehetek akár. De már megtanultam használni ilyenkor az erőmet.

ELŐTÖRTÉNET
21 évvel ezelőtt születtem Asheville-ben, az Egyesült Államokban. Kiskorom óta itt éltünk Asheville-be. Itt jártam óvodába, általános iskolába. Miután leballagtam általános suliból, közölték anyuék, hogy költözünk egy másik helyre, mert ott kapott apu munkát. Van két testvérem, akikkel jól kijövök és vannak a szüleim, akiket mindennél jobban szeretek.
Szóval így költöztünk San Francisco nyüzsgő városába. Itt kezdtem járni gimnáziumba.
Ebben az évemben kezdtem rájönni, hogy kissé másabb vagyok, mint az átlagemberek. Ugyanis van egy képességem. A vizet tudom uralni. Ekkor kérdeztem rá a szüleimre, hogy ez most, hogy is van és ekkor mondták el, hogy mivel apu őrző, anyu sima ember, így én kaptam egy erőt a 4 közül. A másik két testvérem is kaptak erőt, de nem ugyan azt, mint én. És csak azt az elemet tudjuk irányítani, amit birtokunkban van.
Senki más nem tudhat róla, csakis mi és a többi olyan ember, aki szintén hasonló hozzánk, vagy az őrzők. A szimpla embereknek nem szabad ezt elmondani, megmutatni, a tudomásukra hozni. Egy kettő tudja, de nem szabad elmondani, mert akkor hülyének néznének minket.
18 éves korom után, miután elvégeztem a középiskolát, jelentkezem egy egyetemre, ahová sikeresen felvettek.
Idő közben persze történtek dolgok. Mint minden fiatal, én is kamaszodni kezdtem és ez azzal jár, hogy nem fogadok szót, lógok a suliból, rosszul viselkedem órán, bulizok, stb.
Na és a szerelem. Az perc, mikor megláttam a srácot és rögtön a szívembe lopta magát. Randizgattunk, találkozgattunk és járni kezdtünk. 2.-ban jöttünk össze és egész 12. jártunk egymással, vagyis 3 egész évet. Idő közben persze kiderült róla, hogy nem is olyan jó fiú, mint amilyennek én azt megismertem. Suli vége előtt szakítottam vele.
Az egyetemen ének szakra mentem. Már 3 éve, hogy egyetemre járok. Suli mellett, sajnos mennem kell dolgozni is, hogy azért eltartsam magamat. Még a szüleimmel élek, de akkor is kell a pénz. Ezért dolgozom két helyen is. Hétköznap egy kávézóban, hétvégén meg egy bárban énekelek. Mindig is jó hangom volt. Dalokat is írok. Tudok zongorán és gitáron játszani. Kapcsolatom azóta sem volt, ezért most keresem a nagy őt.




A hozzászólást Karissa P. Blanket összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 04, 2013 4:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cassius McKolly
Admin
Admin
Cassius McKolly


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Apr. 24.

Karissa P. Blanket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karissa P. Blanket   Karissa P. Blanket I_icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 8:52 am

Nagyon örülünk neked Rissa! Gyorsan foglalj avit és már játszhatsz is!!! Very Happy

Karissa P. Blanket Tbukxidkvuc8iwz0wp6y
Vissza az elejére Go down
 
Karissa P. Blanket
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 4 elem harca :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: